E-PRIJAVA ZA SODELOVANJE
 
 FOTO GALERIJA
 
 
 

 

Častni pokrovitelj 19. Festivala za tretje življenjsko obdobje je predsednik Državnega zbora mag. Dejan Židan.
 
 
 
 
 

 

Odprti oder

19. Festival za tretje življenjsko obdobje: leto 2019

*Organizator si pridržuje pravico do spremembe programa.


Lokacija: Velika sprejemna dvorana Cankarjevega doma (0)
 

Torek, 1. oktober 2019

 

9.05–9.10           

ZUMBA V TRETJEM ŽIVLJENJSKEM OBDOBJU

Plesna skupina DCA Ljubljana

Mestna zveza upokojencev Ljubljana, Dnevni centri aktivnosti za starejše (DCA) Ljubljana       
plesni nastop

 

9.10–9.25           

VSAČGA MAL
Folklorna skupina DU Bohinjska Bistrica

Društvo upokojencev Bohinjska Bistrica                                             
plesni nastop

 

9.30–9.35           

TAI CHI

Mestna zveza upokojencev Ljubljana, Dnevni centri aktivnosti za starejše (DCA) Ljubljana

predstavitev

 

9.40–10.05         

ZAPOJMO SI

Marjetka Popovski in skupina Cvet v Laseh – Slovenska Istra                      

glasbeni nastop

  

12.10–12.25      

VENČEK LJUDSKIH PESMI

Pevski zbor Livada DCA Ljubljana

Mestna zveza upokojencev Ljubljana, Dnevni centri aktivnosti za starejše (DCA) Ljubljana       

pevski nastop

 

11.10–11.25      

CANKARJEV DOM

PTD Pevci izpod Rožnika

Društvo upokojencev Vič–Rožnik                                          

pevski nastop

 

11.30–12.05      

ZAPOJMO SI

Marjetka Popovski in skupina Cvet v Laseh – Slovenska Istra                      

glasbeni nastop

                  

12.30–12.45      

PETJE NAS DRUŽI

Generacija '57  

KUD Janez Kuhar                           

glasbeni nastop

 

12.50–13.05      

POJDEM NA RAVNO POLJE

Ženski pevski zbor Rožmarin Dravlje

Pevsko društvo Rožmarin Dravlje                                          

pevski nastop

 

13.10–13.25      

SONCE ZAŠLO JE (SPLET AVSENIKOVIH PESMI)

Ženski pevski zbor Harmonija

Kulturno društvo Harmonija                                     

pevski nastop

 

13.30–13.45      

S PESMIJO NAŠO            

Ženski pevski zbor KUD Ivan Cankar

KUD Ivan Cankar                            

pevski nastop

 

14.00–14.30      

PESME, IGRE ZA GJURGEVDANSKI SABOR

Penzionerska folklorna grupa "Kitka"

Udruženje penzionera Vinica   

glasbeni nastop              

 

SPLET MAKEDONSKIH PESAMA              

KUD Penzioner Gazi Baba Skopje
glasbeni nastop

 

14.40–14.45      

KAVBOJSKI PLES             

Plesna skupina DCA Ljubljana

Mestna zveza upokojencev Ljubljana, Dnevni centri aktivnosti za starejše (DCA) Ljubljana       

plesni nastop

14.50–15.05
DRUMS ALIVE (BOBNI V ŽIVO)
Center aktivnosti Fužine (CAF)    
predstavitev

15.10–15.25      

KOROŠKE LJUDSKE PESMI Z LOVSKO TEMATIKO

Lovski oktet LD Peca - Mežica   
glasbeni nastop

                              

15.30–15.45      

PELI SO JIH NAŠI DEDKI IN BABICE

ŽPZ Ivan Grbec Skedenj Trst     

Ada Associazione per i dirtti degli anziani – Društvo za pravice starejših v Italiji                

glasbeni nastop

 

15.50–16.05      

PLETENJE KIT    

Folklorna skupina Češminke

Društvo šola zdravja, Društvo Lipa                         

plesni nastop

 

16.10–16.45
OBČINA DOMŽALE

40 LET NAŠEGA ZBORA
ŽPZ Stane Habe
Društvo upokojencev Domžale    
pevski nastop

PRELJUBA MI SOSEDA
Folklorna skupina Groblje, Domžale
plesni nastop

ENO SI ZAPOJMO           

MZP Janez Cerar Domžale
Društvo upokojencev Domžale                              

pevski nastop

JUTRANJICA
Folklorna skupina Groblje, Domžale
plesni nastop
 

16.50–17.05      

GIBAJ IN ZAPOJ

Pevska skupina društva Šola zdravja

Društvo Šola zdravja                                    

pevski nastop

 

17.10–17.30      

GOSPEL FEVER

Bee Geesus, slovenski a cappela gospel zbor

Društvo Bee Geesus                                    

glasbeni nastop

 

17.30–17.45      

DOBRI PR'JATLI               

Radi pojemo in igramo

Društvo upokojencev Pirniče                   

glasbeni nastop

 

17.45–18.00      

SONČNA JESEN

Duet citre in tamburica

Društvo upokojencev Medvode                                            

glasbeni nastop

 

Sreda, 2. oktober 2019

9.05–9.15           

NAŠE VESELJE  

Skupina 60+      

Mestna zveza upokojencev Ljubljana, Dnevni centri aktivnosti za starejše (DCA) Ljubljana       

pevski nastop

 

9.20–9.35           

VESELO PO DOMAČE V ZVENEČO JESEN

Študijska skupina Zveneče Jelše

Univerza za tretje življenjsko obdobje Šmarje pri Jelšah                                            

glasbeni nastop

 

9.40–9.55           

NAJ SE SLIŠI LJUDSKA PESEM

Mešani pevski zbor DU Vrhnika

Društvo upokojencev Vrhnika                                 

pevski nastop

 

10.00–10.30      

PESME, IGRE ZA GJURGEVDANSKI SABOR

Penzionerska folklorna grupa "Kitka", Udruženje penzionera Vinica     

glasbeni nastop              

 

SPLET MAKEDONSKIH PESAMA              

KUD Penzioner Gazi Baba Skopje

glasbeni nastop

               

11.00–11.15      

LJUDSKE PESMI

Ljudske pevke Predica

pevski nastop

 

11.20–11.35      

PO POTEH NAŠIH PREDNIKOV

MPZ Ljudski pevci DU Krim Rudnik                        

Društvo upokojencev Krim Rudnik        

pevski nastop

 

12.00–12.15      

PREDSTAVITEV Z ROKO NAPISANIH PESMI

Avtor Herman Čarter

Društvo upokojenih pedagoških delavcev Slovenije                      

predstavitev

   

12.40–12.55      

KO ZAPOJE SRCE

Ljubečanke

ŽPZ KUD Ljubečna Celje                                             
pevski nastop

 

13.00–13.15      
PESMI VAŠE IN NAŠE MLADOSTI

Društvo ženski pevski zbor Laško

Društvo upokojenih  pedagoških delavcev – sekcije Celje                                         

pevski nastop

 

13.20–13.35      

PETJE JE VESELJE             

Mešani pevski zbor DCAdur

Mestna zveza upokojencev Ljubljana, Dnevni centri aktivnosti za starejše (DCA) Ljubljana, DCA Ljubljana       

pevski nastop

 

13.40–13.55      

NEKDAJ V STARIH ČASIH

Pevci iz Globokega        

Kulturno društvo Globoko         

pevski nastop

               

14.20–14.30      

IZRAZNI PLES

Plesno kulturni klub Tince          

plesni nastop

 

14.35–14.50      

PESEM NAS DRUŽI

KD MEPZ Kolinčani         

Kulturno društvo  Kolinčani       
pevski nastop

 

14.55–15.00      

IZRAZNI PLES

Plesno kulturni klub Tince          

plesni nastop

15.05–15.20
PLESNA PREDSTAVA DRAISS     
Društvo seniorjev Draiss
        
plesni nastop

 

15.40–16.10      

MJUZIKL: KRALJESTVO VEČERA                               
Center aktivnosti Fužine (CAF)
gledališki nastop

               

16.20–16.35      

BURLESKA

Rdeči noski

Društvo Rdeči noski                                      
gledališki nastop

 

17.00–17.15      

IGRANJE STARIH VIŽ

Etno skupina "Vrajeva peč"

Kulturno društvo Socka               

glasbeni nastop

 
17.20–17.35   
BOTHMER GIMNASTIKA   
Mestna zveza upokojencev Ljubljana, Dnevni centri aktivnosti za starejše (DCA) Ljubljana, DCA Ljubljana        
predstavitev

17.40–17.55      

IGRANJE STARIH VIŽ

Ljudske pevke

Kulturno društvo Socka                              
glasbeni nastop

 

 

Četrtek, 3. oktober 2019

9.20–9.35                           

STEP AEROBIKA

Center aktivnosti Fužine (CAF)                
predstavitev

 

9.50–9.55                           

RAZGIBAJMO SE OB ORIENTALSKIH GIBIH

Trebušne plesalke Tulipan DCA Ljubljana

Mestna zveza upokojencev Ljubljana, Dnevni centri aktivnosti za starejše (DCA) Ljubljana       
plesni nastop

                 

10.00–10.20                      

LAČNI SMO, LAČNI, KJE JE PA FUTR?

Livadkoti

Osnovna šola Livada                       

pevski nastop

 

10.25–10.35                      

SIBIA

Ženska vokalna skupina

Društvo upokojencev Rakek     

pevski nastop  

 

10.40–10.55                      

PA ZAPOJMO PO DOMAČE

MPZ Ljubitelji ljudskega petja Golovec Društva upokojencev Krim Rudnik         

Društvo upokojencev Krim Rudnik        
pevski nastop 

 

11.00–11.15                      

PRI NAS POJEMO SLOVENSKE LJUDSKE PESMI

MePZ DU Šentrupert

Društvo upokojencev Šentrupert            

pevski nastop

 

11.20–11.35                      

PLES

Frajle   

Društvo upokojencev Rakek     

plesni nastop

 

11.40–11.55                      

MEGLICA Z JEZERA

Ljudske pevke Jezerska tršca

PGD Dolenje Jezero, kulturna sekcija ljudske pevke Jezerska tršca       
pevski nastop    

 

12.00–12.15                      

ZUMBA CAF

Center aktivnosti Fužine (CAF)                
predstavitev

12.20–12.30     
STEZICE
Pevska skupina Stezice
Društvo Optimisti Ptuj
pevski nastop


12.40–12.55                      

LETIN, STANDARD, SALSA

Center aktivnosti Fužine (CAF)                
plesni nastop

 

13.00–13.15                      

IZ MAJHNEGA ZRASTE VELIKO

Ženski pevski zbor Pišece           

Kulturno društvo Orlica Pišece               

pevski nastop

 

13.20–13.50      
PEVSKI NASTOP              

Ženski pevski zbor Večerna zarja

Društvo Šmarje Sap      
pevski nastop

               

14.00–14.35      

KAKO LEPO JE BITI KOROŠKI MUZIKANT

Harmonikarska skupina Dravograd        

Kulturno društvo Dravograd     
glasbeni nastop

 

14.40–14.55                      

RITMI PLANETA

Center aktivnosti Fužine (CAF)                

predstavitev

 

15.00–15.15                      

RADI POJEMO DOMAČE PESMI

Pevska skupina Sončki

Klub upokojencev uprave Telekoma, Pošte Slovenije  
pevski nastop

 

15.20–15.35                      

PETJE

Rovtarska dekleta

Društvo upokojencev Rovte       
pevski nastop

 

15.40–15.55                      

PESEM NAS DRUŽI

MePZ Pentakord

Kulturno turistično društvo Podgrad pri Ljubljani

pevski nastop                    

 

17.00–17.15

LJUDSKE PESMI               

Trio Odsev

pevski nastop

 
17.20–17.35
NASTOP NA BRADLJI
Gimnastični veterani ŠD Sokol Bežigrad
predstavitev

 

Naročite se na
e-Novice F3ŽO

Na spletni strani uporabljamo piškotke (cookies). Nekateri piškotki zagotovijo, da stran deluje normalno, drugi poskrbijo za vašo lažjo uporabo spletne strani, štetje števila obiskovalcev in delovanje vtičnikov, ki omogočajo deljenje vsebin. Če boste nadaljevali, bomo sklepali, da ste z veseljem sprejeli vse piškotke.
Zavrni piškotke