E-PRIJAVA ZA SODELOVANJE
 
 FOTO GALERIJA
 
 
 

 

Častni pokrovitelj 19. Festivala za tretje življenjsko obdobje je predsednik Državnega zbora mag. Dejan Židan.
 
 
 
 
 
 

Medgeneracijski oder

19. Festival za tretje življenjsko obdobje: leto 2019

 
*Organizator si pridržuje pravico do spremembe programa.

MEDGENERACIJSKI ODER

Drugo preddverje

 

Torek, 1. oktober 2019


9.35–9.50           

LJUDSKE PESMI

Ljudske pevke Dobrna

DPDŽ Arnika     

pevski nastop

 

9.55–10.05  
PO MEĐIMURJU       

Pevska skupina Fijolice                         

Međimursko kulturno umetniško društvo Ivan Car        

pevski nastop

 

10.10–10.25      

MALO DRUGAČE ZA VSA SRCA STAREJŠIH

Pevski zbor Tretje OŠ Slovenj Gradec

Tretja OŠ Slovenj Gradec                                           

pevski nastop

 

10.30–10.40      

PISANA NEDELJA

Folklorna skupina Međimurskega kulturno umetniškega društva Ivan Car         

Međimursko kulturno umetniško društvo Ivan Car                       
plesni nastop

 

10.45–11.00      

RECITIRANJE LASTNE POEZIJE

Besede, besede

DUPDS Slovenija                                            
predstavitev

 

11.05–11.20      

POBEG IZ ZAPORA         

Dramsko literarna skupina Društva MKUDIC

Međimursko kulturno umetniško društvo Ivan Car                       
gledališki nastop

 

11.25–11.40      

LJUDSKO VESELJE

Ženski pevski zbor Trzinke

KD Ivan Hribar Trzin                                      
pevski nastop

 

11.40–11.55      

DRUŽENJE OB PESMI IN ETNO GLASBI

MePZ DU Šempeter

Društvo upokojencev Šempeter                                            
pevski nastop

12.00–12.40     
TRI ŽENSKE V ČOLNU, DA O PSU NE GOVORIMO
Sara Isaković
pogovor
                                             

12.40–12.55      

POJEMO RADI
MPZ Škrjančki
Društvo upokojencev Dobre polje                        
pevski nastop   

13.30-14.00
ŠPORT V 3. ŽIVLJENJSKEM OBDOBJU
Tone Fornezzi - TOF
predstavitev

14.20–14.35
RAZVOJNI PROJEKT JAVNE NAJEMNE SLUŽBE, NAGOVOR DIREKTORJEV STANOVANJSKEGA SKLADA RS IN GEODETSKEGA INŠTITUTA SLOVENIJE
Črtomir Remec, Stanovanjski sklad RS
Milan Brajnik, Geodetski inštitut Slovenije
predstavitev projekta
                             

15.40–15.55
MAM RAJŠI GORENJCA
Folklorna skupina DU Komenda     
Društvo upokojencev Komenda
plesni nastop

  

16.00–16.15      

PLESNI NASTOP SKUPINE HABIBI BABI

Arabski klub v Sloveniji

plesni nastop

16.20–16.35      

ZAPOJMO, ZAIGRAJMO, ZAPLEŠIMO

Kulturniška skupina Društva upokojencev Vodice          

Društvo upokojencev Vodice                   

glasbeni nastop

16.40–16.55      

PLESNI NASTOP SKUPINE HABIBI BABI

Arabski klub v Sloveniji

plesni nastop

 

 

17.00–17.15      

PLESI IZ LESKOVCA (IGRE IZ LESKOVCA)

Srbsko kulturno društvo SAVA Hrastnik                              
plesni nastop

 



Sreda, 2. oktober 2019


10.00–10.20
NASTOP GLASBENE SKUPINE
Glasbena skupina pri Folklorni skupini Kolovrat        
Društvo Nikoli Sam   
glasbeni nastop 

10.25–10.35      

ZMIRAJ VESEL, VESEL

MPZ DU Kozarje

DU Kozarje                       

pevski nastop

      

11.00–11.15      
VRELEC MLADOSTI

Rusalke-plesna rekreacija za starejše

plesni nastop

                                         

11.15–11.35      

STARE IN NOVE NAVADE

Gledališka in glasbena skupina "Žabarji"

Društvo upokojencev za Poljansko dolino                                         
pevski in gledališki nastop

11.40–11.55
RAZVOJNI PROJEKT JAVNE NAJEMNE SLUŽBE
Stanovanjski sklad RS
predstavitev

12.00–12.30

ČEBELARSTVO
Andrej Jus
pogovor

                                              

12.40–12.55      

Z ROKO V ROKI

Glasbena skupina Nohšiht in učenci Glasbene šole Trbovlje

Dom upokojencev Franc Salamon Trbovlje                       

pevski nastop

 

12.55–13.10      

PLES JE LJUBEZEN

Plesna skupina Štorovke

KSD Šator Štorje                                            
plesni nastop

 

13.10–13.20     
PLESNA SKUPINA AJDA
Plesna skupina Ajda – Ajdovščina

plesni nastop

 

13.20–13.30     
VENČEK PLESOV
Plesna skupina
Društvo Univerza za tretje življenjsko obdobje Nova Gorica    
plesni nastop

 

13.40–13.45      

BALLY DANCE, SAIDI PLES

Orientalske plesalke

Društvo Univerza za tretje življenjsko obdobje Nova Gorica     

plesni nastop

                                               

 

14.40–14.55      

ROŽNATE

Medenke, ženska vokalna skupina iz Ljubljane

Kulturno umetniško društvo Zrela pot                 

pevski nastop

 

15.20–15.35      

IZ NAŠIH SRC V VAŠA SRCA

Ženski pevski zbor Svoboda Vižmarje Brod        

Kulturno društvo ženski pevski zbor Svoboda Vižmarje Brod                    

pevski nastop

 

15.40–15.55      

RADI PLEŠEMO IN IGRAMO
Skupina mladih glasbenikov

Društvo Sožitje Ljubljana            

pevski nastop

 

16.00–16.15      

PEVSKI NASTOP              

Mešani pevski zbor "Vrelec" pri društvu upokojencev Škofja Loka

Društvo upokojencev Škofja Loka          
pevski nastop

 

16.20–16.35      

VSTANI GOR, LJUBICA

Čotove pevke, Pijava gorica      

pevski nastop

16.40–16.55     
NA VASI, PASTIRČEK
Folklorna skupina Dolsko – TD Dolsko, OFS Dolsko
Društvo upokojencev Dolsko         
plesni nastop


Četrtek, 3. oktober 2019


9.40–9.55                     
SPOMIN NA TRŽIŠKE ŠUŠTARJE
Univerza za 3. življenjsko obdobje Tržič
Ljudska univerza Tržič
plesni nastop

10.00–10.15                      

VENČEK INSTRUMENTALNIH SKLADB

Instrumentalni sestav SVSGUGL

Srednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija Ljubljana (SVŠGUGL)                         
glasbeni nastop

 

10.30–11.00

JEŠ, JEŽ?
Pionirski dom
gledališki nastop

11.00–11.30
VIHARNI IN MALO MANJ VIHARNI ČASI
Miha Butara
pogovor

11.30–11.45
RAZVOJNI PROJEKT JAVNE NAJEMNE SLUŽBE
Stanovanjski sklad RS
predstavitev

11.50–12.05     
ZVOČNI GROM
Ritem sekcija
DSO Fužine
predstavitev

12.00–12.15
PREDSTAVITEV TAJ-ČIJA IN ČI-GONGA
Jing-Jang
Boris Pigarev
predstavitev

14.00–14.15                      

SROMLJE ZA SLOVENIJO

Moški pevski zbor Sromlje

Kulturno društvo moški pevski zbor Sromlje                                    

pevski nastop

 

14.20–14.35                      

PREPEVANJA IN IGRANJE LJUDSKIH PESMI

Ljudski pevci in godci Trebelnega

ZKD Trebnje – KUD Emil Adamič Mokronog – sekcija Ljudski pevci in godci Trebelnega      glasbeni nastop

15.00–15.15
CANKARJEV DOM

Prijatelji 6Še

Društvo ljudskih pevcev Prijatelji 6še Šešče pri Preboldu

glasbeni nastop

 

15.20–15.35
PLESNI NASTOP

Plesna skupina Amal
Andrea Zanardi

plesni nastop

16.00–16.15
DOMOVINI Z LJUBEZNIJO
Podpeški oktet
KUD Podpeč
pevski nastop
 

Naročite se na
e-Novice F3ŽO

Na spletni strani uporabljamo piškotke (cookies). Nekateri piškotki zagotovijo, da stran deluje normalno, drugi poskrbijo za vašo lažjo uporabo spletne strani, štetje števila obiskovalcev in delovanje vtičnikov, ki omogočajo deljenje vsebin. Če boste nadaljevali, bomo sklepali, da ste z veseljem sprejeli vse piškotke.
Zavrni piškotke